Mis on kiirlaen? Kiirlaenu taotlemine Kiirlaenu intress
Summa

50

2000

Periood

5

90

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on tarbimislaen? Tarbimislaenu taotlemine Tarbimislaenu intress
Summa

1000

10000

Periood

1

60

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on kinnisvaralaen? Kinnisvaralaenu taotlemine Kinnisvaralaenu intress
Summa

1000

50000

Periood

6

120

OTSI PAKKUMISI
 
 
Mis on eluasemelaen? Eluasemelaenu taotlemine Eluasemelaenu intress
Summa

2000

200000

Periood

10

40

OTSI PAKKUMISI
 
 



 
Eripakkumised
 
Специальные предложения
Liitu meie uudiskirjaga

Liitudes meie uudiskirjaga, hoiame sind kursis meie tegemiste ja parimate sooduspakkumistega. Sisesta oma e-mail.

Täname! Sinu e-mail on lisatud.

Laenude sooduspakkumised - uskuda või mitte



TF Bank

Alustuseks kõige olulisem – kui miski tundub liiga hea, et olla tõsi, siis see enamasti polegi tõsi. See universaalne tõde kehtib tegelikult pea igas olukorras, kui mõned üksikud suuremat või väiksemat sorti imed välja arvata. Finantsteenuste valdkonnas pole paraku põhjust imedele loota, kirjutab oma blogis TF Bank.

Küll aga üritatakse just finantsteenuste ja laenude turul sageli jätta muljet, et pakkumised on parem kui elu ise. Toome ära mõned levinumad „nipid", millega üritatakse inimesi enda teenuste kasuks kallutada.

  • Tasuta laen! Tundub ju supermõistlik võtta laenu, millelt ei tule intressi maksta? Nö peenikest kirja lugedes selgub enamasti siiski, et kuskil on konks – intressi ei tule tasuda vaid mingil lühikesel perioodil või ainult esimeselt osamakselt. Isegi kui õnnestub mitu korda erinevatest kohtadest seda „tasuta" laenu võtta, lõppeb selline skeemitamine suure tõenäosusega varem või hiljem laenulõksu langemisega.
  • Laena SMS-teel. Tegelikult käivad samasse kategooriasse ka laenu vormistamine toidupoes või ajaleheputkas. Eesmärk on sellistel teenustel üks – sokutada pakkumine inimesele käeulatusse just siis, kui mingi emotsiooni ajel soov tekib. Võib ju mõelda, et mis selles halba on, kui nõudlus ja vajadus kokku saavad, kuid vastutustundliku laenamise põhimõtetega see siiski kokku ei käi.
  • Mikroskoopiline intress. Intressi number võib ju madal olla, kuid alati tasub võrrelda kõiki laenu tingimusi. Sageli on väga väikese intressi juures ka mingi konks – näiteks lisandub lepingu sõlmimise tasu, laenu ei ole võimalik varem tagasi maksta või kaasnevad sellega täiendavad kulud vms. Lõplikku tõde ei näita sageli isegi krediidikulukuse määr, sest see ei kajasta neid kulusid, mis keeratakse inimese kraesse siis, kui makse peaks viibima või tekkima mõni muu probleem.
  • Vabakasutusega laenukontod. Pole vahet, kas nimetada seda krediidikontoks, laenukontoks, arvelduskrediidiks või millekski muuks – kui antakse kasutada võõras raha, mis tuleb hiljem koos mingite lisatasudega tagasi maksta, on tegemist laenuga. Ja laenuga kaasnevad kulud. See, et laen on tehtud mingi konto kaudu igal hetkel kättesaadavaks, inimeste finantsdistsipliinile kasuks ei tule.

Nii et kuigi parima pakkumise otsimine on igati tervitatav, siis kõik pole kuld, mis esmapilgul hiilgavana näib. Ühegi ettevõtte eesmärk ei ole sulle heategu teha, kõigil on mängus oma ärihuvid. Ja tulles tagasi alguse juurde, siis kui mingi asi tundub liiga hea, et olla tõsi, siis see enamasti ei olegi.

Kõik uudised